Про курорт

Курортне — зона відпочинку на Чорноморському узбережжі і сприятливе місце для відпочинку з дітьми. Курорт відрізняється своєю тишею, екологією і кліматом. Навіть в розпал сезону на пляжі немає великого напливу відпочиваючих.

Селище знаходиться далеко від галасливих магістралей, метушливих міст і промислових зон. Відстань до районного центру Білгород-Дністровського 50 км. Жителі Одеси воліють провести свій вихідний день прогулюючись біля моря або загоряючи на пляжі. Мало хто здатний подолати 93 км заради спокійного відпочинку на морі в Одеській області — це робить селище Курортне малолюдним на пляжах.

Для любителів заходів і світанків, романтичних і сімейних прогулянок з дітьми — на крутих обривистих берегах відкривається панорамний вид на море. Рідкість зустріти на відпочинку біля моря в Україні такі обривисті і пологі берега з красивими пейзажами.

Море і пляж в Курортному

Невелике курортне селище зміг об’єднати в собі тихий, сімейний відпочинок біля моря і ефективне лікування грязями, адже сам селище розташоване на березі Чорного моря і Будакського (Шаболатського) лиману. Вважається, що цей бруд володіє багатим мінеральним складом і благотворно впливає на серцево-судинну і дихальну системи.

Головною гідністю зони відпочинку в Курортному є сприятливий сонячний клімат, малолюдні піщані пляжі, які плавно переходять в Будакську косу, чиста блакитна вода і мінімальна кількість водоростей і медуз, забезпечує безпечний відпочинок з дітьми. Чисте і свіже повітря, сприяє відновленню сил, а поєднання морського та лиманного повітря дозволяють більш ефективно провести оздоровлення організму. У двохстах метрах від селища розташовані пустельні білосніжні пляжі.

Ціни на житло в Курортному 2020

Зняти житло на морському узбережжі можна відповідно до свого бюджету і потреб. Приємним бонусом відпочинку в Курортному є доступні ціни, на порядок нижче, ніж на курортах Затоки або Коблево.

Подивитися Ціни в готелі Романтика.

Відпочинок на березі моря в селищі Курортне в 2020 році вам запам’ятається приємними цінами і здивує вас якістю обслуговування.


Інфраструктура та розваги в Курортному

У центрі Курортного розташовані магазини, аптеки, кафе, бари, сувенірні лавки і невеликий ринок, на якому можна придбати продукти і все необхідне для відпочинку.

Для поціновувачів активного та пізнавального відпочинку в селищі можливі виїзні екскурсії до Одеси, на катакомби в Нерубайському, в місто Вилкове, який відомий як «українська Венеція». Так само є можливість відвідати «центр українського виноробства» – село Шабо і фортеця Аккерман в Білгород-Дністровському. Для активного відпочинку на березі моря з дітьми передбачені надувні гірки.

Як дістатися з Одеси в Курортне:

Розклад маршрутів до села Курортне можна простежити на сайті:

Табло автовокзалу Одеса Привоз: http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=510700

Табло автовокзалу Одеса Привокзальна: http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=518000

Табло автовокзалу Одеса Старосінна: http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=518200

Як дістатися з Одеси в Курортне на автомобілі:

Для вашої безпеки краще скористатися навігатором і спочатку ввести в фінальну крапку прибуття назву бази відпочинку в Курортному.

Як дістатися з Білгород-Дністровського в Курортне:

З Білгород-Дністровського щодня відправляються автобуси на Курортне: № 77 Білгород-Дністровський – Тузли, маршрутки 8А Білгород-Дністровський – Курортне, 9А Білгород-Дністровський – Миколаївка.

Як дістатися з Києва до Курортне:

На автобусі з Києва дістатися в Курортне можна тільки в літній період. Пасажирські перевезення в Курортне з Києва на комфортабельних автобусах пропонуються приватними фірмами і турагентствами. Час у дорозі становитиме 10 годин.

Як дістатися з Молдови (Кишинева) в Курортне:

З Кишинева, Бєльці, Хинчешти, Флорешти та інших міст Молдови, в літній період, до Курортного можна дістатися за допомогою приватних пасажирських перевезень. Час в дорозі близько 6 годин.

Свяжитесь с нами!